Pripoj sa

V ppm factum sa zapojíte do významných projektov veľkých firiem. Sme lídri v prinášaní inovácií do BTL segmentu a naši zamestnanci sú pre nás prioritou. Staráme sa o váš rozvoj a spokojnosť. Ak máte rovnakú vášeň pre prácu ako my, pripojte sa.

Otvorené pozície v ppm factum

 • Area Manager – Jižní Morava

  Hledáme ambiciózního člověka, který nemá rád pracovní dobu od 9h do 17h, ale rád si přizpůsobuje dny tomu, co ho baví, aby tak dosáhl co nejlepších výsledků. Hledáme veselého člověka, který by zapadl do našeho úspěšného týmu.

 • Tazatel
  Slovensko

  Agentura ppm factum hledá uchazeče na pozici Tazatel. Oslovení respondenta a následné vyplnění dotazníku s respondentem, který bude odpovídat zadaným kritériím.

 • Dispečer na poloviční úvazek
  Praha

  Logistické centrum ppm factum, a.s. se sídlem v Rudné u Prahy hledá vhodného uchazeče na pracovní pozici „Dispečer“. Jedná se o práci na poloviční úvazek.

 • Obchodní zástupce Vodafone
  Jižní Morava

  Mezinárodní společnost ppm factum a. s. hledá kandidáty na pozici Obchodního zástupce pro společnost Vodafone. Ve svěřeném regionu budeš navštěvovat naše zákazníky, pro které si jediný OZ s kterým budou komunikovat. Prodáš jim karty, vystavíš je, něco málo jim o nich řekneš, umístíš nějaký ten reklamní materiál a máš hotovo.