Vše důležité na dosah

POS Storage může výrazně zlepšit organizaci a efektivitu vašeho maloobchodního prostředí. Jedná se o specializovaný systém skladování, který vám umožňuje snadno spravovat a udržovat veškeré materiály spojené s prezentací produktů na prodejním místě. Reagujte rychle a efektivně na aktuální potřeby a měňte prezentaci produktů podle strategie vaší značky. Zjednodušte si správu prodejního prostoru a zajistěte, aby vaše zákaznická interakce byla vždy poutavá a profesionální.

Využijte služeb ppm factum v oblasti skladování a logistiky. Máme své logistické centrum v areálu Business Parku Rudná a nebo v Bratislavě, kde Vám uskladníme potřebné materiály na podporu prodeje a postaráme se o jejich distribuci. Realizujeme distribuci POS materiálů, výher i dárků nebo rozměrného a atypického materiálu.

0 tis.
závozů
každý rok
0 tis.
evidovaných položek
v on-line systému
0 tis.
paletových míst
v našich skladech

POS Storage s ppm factum

S ppm factum získáte partnera s bohatými zkušenostmi v poskytování servisu pro malé, střední i nadnárodní firmy. Naše hluboká znalost lokálního prostředí nám umožňuje efektivně reagovat na specifika trhu. Důraz klademe na detaily a stavíme na prioritách každého klienta, abychom vždy našli optimální řešení. Zaručujeme rychlou a jasnou komunikaci a celkovou transparentnost našeho systému, abychom vám poskytli nejlepší možný servis. Každé zakázce věnujeme individuální péči. Důraz klademe na kvalitu vychystávky zásilek a zejména na bezpečné balení, abychom předešli poškození zboží během transportu.

Naše provozní normy jsou v souladu s nejpřísnějšími standardy. Splňujeme ISO normy 9001, 22000 a 4-pillar SMETA, což znamená, že každý krok našeho procesu je podroben pečlivé kontrole a sledování. Máme rozsáhlé know-how z významných asociací, což nám umožňuje držet krok s nejnovějšími trend a technologiemi.

Detail služby

Disponujeme celkovou kapacitou 11 000 paletových míst v moderních logistických centrech nedaleko Prahy a Bratislavy. Obhospodařujeme 17 000 druhů položek, které evidujeme dle šarží, expirací, obsahu a typu balení, teplotního řetězce a dalších parametrů. Naši klienti mají přehled o svých položkách 24 hodin denně pomocí online-webového prohlížeče, který jsme vytvořili na bázi e-shopu se všemi jeho výhodami.

  • Umíme dlouhodobé i krátkodobé skladování standardního i nadrozměrného zboží
  • Vyvinuli jsme vlastní interní skladový systém, který klientům šetří čas a náklady
  • Komunikujeme s Vámi výhradně přes náš helpdesk což zefektivňuje a zrychluje vzájemný tok informací
  • Provádíme pravidelné a detailní inventury. Víme přesně jaké a kolik zboží na každé lokaci pro Vás skladujeme

Používáme vlastní skladový systém wemes pro sledování zásob online a efektivní řízení skladu.

Za rok vyskladníme, zabalíme a doručíme na čas více než 72 000 zásilek a to primárně v režimu D+2. Zboží Vám rádi zkompletujeme, postavíme, přebalíme, vyplníme dalším materiálem, oštítkujeme a olepíme ean kódem přesně dle Vašeho požadavku. Dvojitou kontrolou vychystaného zboží zajistíme, aby vaše zboží odešlo vždy tak, jak jste si jej objednali.

Vaše zboží zabalíme přesně tak, aby přišlo na místo určení bez poškození, zbytečné spotřeby obalového materiálu a v co nejnižší potřebě kapacit na přepravu. Na balení používáme nejrůznější materiály – papírové kartony, krabice, sáčky, obálky, folie, papírové kontejnery, tubusy a jiné. Zboží dokážeme zabalit do obalového materiálu s logem Vaší firmy.

Vaše zboží ekonomicky, bezpečně a včas doručíme jak v rámci ČR, tak i do zahraničí. Zajišťujeme balíkové, paletové, kusové, ale také celovozové přepravy. Zavážíme na firmy, sklady, obchody, restaurace, výherce, agentury, fyzické osoby. Doručujeme jak standardní dopravou, tak chlazenou, případně mraženou

  • Máte specifické požadavky? Umíme zajistit hydraulické čelo, závozové okno, pomoc řidiče s vykládkou, zpětný svoz a jiné.
  • Poradíme si se vším od obálky, balíku a palety přes nápojový automat, ledničku, 4-metrový slunečník až po námořní kontejner
  • Umíme Expresní doručení ještě v tentýž den vyskladnění
  • Aktualizovaný přehled o doručení máme online k dispozici na denní bázi

Veškerý odpadový materiál vyprodukovaný třídíme dle jednotlivých druhů. Dokážeme Vám zajistit likvidaci potravin ve spalovnách.

Office
Coral Office Park A, Bucharova 1281/2, 158 00 Praha 13

Infolinka
+420 233 111 000