Klient

Mattoni 1873
Voctářova 2497/18
180 00 Praha 8 – Libeň

Služba

Naše spolupráce s klientem Mattoni započala zajištěním specifických potřeb na skladování a distribuci zboží a POS materiálů.

Společně jsme si nejprve definovali jednotlivé procesy příjmu, skladování, kompletaci a vychystání zboží. Představili si použití vhodných obalových materiálů a ujasnili požadavky na dopravu. Závozová místa jsme po odsouhlasení s klientem uspořádali dle regionů v kole tak, abychom minimalizovali náklady na dopravu a byli maximálně efektivní.

Následně započala příprava na naší straně:

  1.  Nastavili a upravili jsme náš systém dle potřeb klienta.
  2. Seznámili jsme zaměstnance Mattoni s prací s programem, který je uživatelsky příjemný a poskytuje kompletní informace o artiklech, objednávkách a historii pohybů online, 24 hodin denně, 7dní v týdnu.
  3. Pro efektivní komunikaci mezi klientem a zaměstnanci skladu využíváme helpdesk objednávkového systému. Ať už jde o požadavek na příjem, kompletaci či dopravu, požadavek se dostane vždy včas ke správné osobě.
  4. Již při probíhajícím přesunu zboží na náš sklad, jsme expedovali objednávky na právě přijaté zboží. Byli jsme tak schopni našemu klientovi minimalizovat nedodávky v době změny skladovatele.

Jsme hrdí, že již od roku 2021 můžeme spolupracovat se společností Mattoni a společně rozvíjet naši dlouhodobou spolupráci.

Office
Coral Office Park A, Bucharova 1281/2, 158 00 Praha 13

Infolinka
+420 233 111 000