Henkel Brand Activation

Klient

HENKEL ČR, spol. s r.o
Boudníkova 2514/5
180 00, Praha 8

Služba

Naše spolupráce s firmou Henkel začala podporou prodejů jejich produktů v supermarketech. Od samého počátku jsme ke každé promoakci přistupovali s maximálním nasazením, přinášeli inovativní nápady a dodávali vždy něco navíc. Akce, které jsme realizovali, dosahovaly velice příznivého přijetí u koncových zákazníků, a tím se postupně rozvíjela naše spolupráce.

Následně jsme byli pověřeni kompletním zajištěním prvního velkého eventu – aktivace na festivalech po České a Slovenské republice se značkou pracího prostředku REX. Pro značku Perwoll jsme zabezpečovali refresh zónu na běžeckých maratonech a dalších sportovních událostech. Klient nám od té doby svěřil také organizaci svých interních eventů, jako byl Sportovní den pro 200 zaměstnanců nebo kompletní návrh a realizace vánočního večírku celé firmy.

Pro zaměstnance Henkel jsme vytvořili speciální webovou aplikaci, kam nahrávají své sportovní výkony a vzájemně se tak motivují k pohybu. Tato sportovní výzva se stala již tradicí, která se ctí dodnes..

V oblasti produkce jsme se stali klíčovým partnerem nejen při kompletním zajištění promoakcí a eventů, ale také při návrhu a realizaci kreativních dárků pro obchodní partnery, influencery a zaměstnance. Od roku 2022 pro klienta zaštiťujeme i teambuildingy napříč všemi divizemi.

Jsme hrdí na to, že nám klient svěřil kompletní návrh i realizaci velké PR události pro jeden ze svých nejvýznamnějších brandů – Persil. Pro tuto akci jsme zajistili přítomnost televizních médií, účast novinářů i známých osobností.

Jsme hrdí, že můžeme být spolehlivým partnerem tohoto světového lídra na průmyslových i spotřebitelských trzích.